top of page

>

Radyofrekans

Radyofrekans

Tripolar Radyofrekans
Tripolar teknolojisi radyofrekans akımını 3 veya daha fazla elektrotlar arasında çalıştıran ve verilen enerjinin sadece uygulama alanına odaklanmasını sağlayan etkili bir sistemdir. Sistem, alt ve üst cilt katmanlarına ısı verir. Yağ hücreleri adipositlerin bu uygulamaya tabi tutulması sonucunda, yağ hücrelerinin küçülmesi, hacminin azaltılması ve kolajen fiberlerinin kısalmasını sağlar. Bacaklarda selülitli görünümü azaltır, kol ve bacak içi, diz üstü gibi gevşemeye müsait bölgelerin toparlanmasına yardımcı olur, bölgesel incelmeyi sağlar, karın, kalça, basen, baldır gibi yağ birikimine müsait bölgelerde santim olarak daralmada çok etkilidir.

Kaç Seans Uygulanır?
Yapılacak olan bölgenin durumuna göre haftada bir 8-10 seans uygulanır.

Sonuçların Kalıcılığını Sağlamak İçin Ne Yapmalıyım?
Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptırabileceğiniz tedaviler sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerinden biridir. Beslenmeye dikkat etmek ve egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılacaktır.

Tedavi Sırasında Acı Hisseder Miyim?
Hastaların neredeyse tamamı tedaviyi son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. Hatta çoğu hasta bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir.

bottom of page